Wpisy użytkownika Pusty Portfel z dnia 22 lutego 2019

Liczba wpisów: 1

pustyportfel
 
Z pewnością każdy z nas choć raz korzystał z kredytu gotówkowego, bądź też chociaż interesował się jego wadami i zaletami. A wszystko za sprawą tego że nie zawsze posiadamy taką gotówkę jakiej w danej chwili potrzebujemy, na zakup tego co w danej chwili jest nam niezbędne i konieczne. Czasami nasze potrzeby są podstawowe, a czasami potrzebujemy gotówki aby zrealizować swoje plany bądź marzenia. Wydawać by się mogło że wątkiem sytuacji najlepszym wyjściem jest po prostu oszczędzanie i odkładanie pieniędzy na tak zwaną czarną godzinę. Niestety nasze wydatki i potrzeby rosną dlatego też czasami po prostu nie mammy z czego oszczędzać. W takiej sytuacji nie mamy już innego wyjścia jak po prostu udać się do banku po pomoc finansową, czyli inaczej mówiąc po kredyt gotówkowy. Zanim jednak podejmiemy taką decyzję z pewnością kilkakrotnie zadamy sobie wcześniej pytanie czy to się nam opłaci, wejdź na www.kredytomania.eu aby znaleźć najnowsze i najlepsze oferty.

Jeżeli już jesteśmy w sytuacji bez wyjścia i kredyt jest dla nas jedynym i estetycznym wyjęciem postarajmy się o to aby przed podjęciem ostatecznej decyzji porównać ze sobą przynajmniej pięć różnych ofert, najlepiej też z różnych banków. Dzięki temu z pewnością wybierzemy taką ofertę która będzie dla nas najkorzystniejsza która będzie miała najlepsze wyniki co więcej spełni nasze oczekiwania. Jak się okazuje w dzisiejszych czasach wiele instytucji finansowych a nawet banków bije się o nowych klientów, obiecując w zamian najkorzystniejsze oferty. A zatem jeżeli już musimy pożyczyć pieniądze od banku zawsze róbmy to z głową.

Kredyt gotówkowy
Jak się okazuje ten rodzaj kredytu jest najlepszym rozwiązaniem i najtańszym. Iną równie ważną zaletą jest brak zabezpieczenia ze strony udzielającego nam pożyczki banku. Możemy go nadpłacać już od pierwszego miesiąca nie płacąc przy tym żadnej prowizji za wcześniejszą spłatę. Bardzo ważną zaletą kredytu gotówkowego jest także to, ze udzielany jest on na dowolny cel, co oznacza że nie musimy tłumaczyć się w banku na co chcemy przeznaczyć pożyczone pieniądze. Kredyt możemy przeznaczyć zarówno na kupno samochodu, remont mieszkania jak na wakacje z rodzina oraz spłatę innych kredytów. Bank przelewa nam po prostu pożyczoną kwotę na nasze konto bankowe. Spłata rat odbywa się raz w miesiącu zgodnie z wcześniej ustalonym terminem.

Z kredytem konsumpcyjnym mamy do czynienia praktycznie we wszystkich sklepach, gdyż sprzedawcy często proponują nam zakup danego towaru na raty. Dzięki temu mogą oni sprzedać znacznie więcej artykułów, a my nie myślimy wówczas o całej cenie produktu ale o miesięcznej racie. Niestety zazwyczaj dzieje się to z niekorzyścią dla klienta gdyż przepłacamy wówczas czasami nawet dwukrotnie. Niestety często bywa również tak że jest to już nasz któryś kredyt z rzędu i zdarza się ze tracimy nad tym kontrolę i opóźniamy się w spłacie co w konsekwencji jest dla nas również bardzo niekorzystne w dodatku wpływa to na naszą historię kredytową w BIK.