• Wpisów: 33
  • Średnio co: 77 dni
  • Ostatni wpis: 304 dni temu, 12:12
  • Licznik odwiedzin: 8 681 / 2642 dni
 
pustyportfel
 
Eurobank jest kredytodawcą, który swoją ofertę kieruje do osób, które posiadają stałe źródło dochodu. Można mieć dochód z tytułu umowy o pracę, umów cywilno-prawnych, renty, emerytury, a także mieć dochody z tytułu najmu i dzierżawy. W ofercie tego banku znajdziemy między innymi kredyt gotówkowy CASH-BACK, tani kredyt z kontem, kredyt z premią roczną oraz kredyt dla każdego. Każdy z tych kredytów ma zarówno swoje wady jak i zalety, zobacz na które oferty warto jeszcze zwrócić uwagę na www.ulicafinansowa.pl .

Zalety kredytu w Eurobanku.

Klienci, którzy skorzystali z ofert tego banku od razu widzą jakie są zalety każdego z kredytów z jakiego skorzystali. Przede wszystkim każdy kredyt jaki oferuje ten bank związany jest z promocją na indywidualne konto. Tutaj za założenie i prowadzenie konta zapłacimy 0 złotych. Dodatkowo jeśli spłacamy kredyt regularnie bank da nam premię, którą naliczy od kwoty zaciągniętego kredytu. Klient może sam ustalić dzień spłaty kredytu. Można go ustawić do swoich indywidualnych potrzeb. Jeżeli mamy wypłatę na przykład każdego dziesiątego dnia miesiąca możemy zadeklarować spłaty rat po dziesiątym. Jest to bardzo dobre, gdyż każdy klient wie najlepiej w jakim terminie będzie mu najłatwiej spłacać zaciągnięty kredyt. Bardzo dużą zaletą kredytów jest powiadamianie klienta sms o terminie spłaty danej raty. Zdarza się, że zapominamy, że tego dnia trzeba iść i zapłacić ratę. Po otrzymaniu sms-a przed terminem spłaty taka sytuacja nie będzie miała miejsca. Nie wszystkie banki mają w swojej ofercie tego typu usługę. Zwykle informują klienta o stanie konta za pomocą wiadomości sms. Eurobank chce ułatwić klientom spłacanie rat do maksimum. Dodatkowo można raz w ciągu roku skorzystać z odłożenia kredytu, to znaczy można raz przesunąć ratę spłaty. Zdarzają się losowe sytuacje, kiedy chwilowo brakuje nam pieniędzy. W takim przypadku idziemy do banku i bez problemu bank nam tą ratę przesunie. Idąc po kredyt z małżonkiem nasza zdolność kredytowa będzie o wiele większa. To kolejna zaleta kredytów udzielanych przez Eurobank. Mając więcej pieniędzy bez problemu możemy zwiększyć wielkość raty jaką chcemy spłacać. Będąc stałym klientem banku mamy szansę otrzymać mniejsze oprocentowanie. Bardzo dużą zaletą jest wymaganie związane z dochodami. Chcąc otrzymać tutaj kredyt wystarczy mieć dochód zaledwie 380 złotych.

Wady kredytów w Eurobanku.

Bez wątpienia bark określenia dokładnie jakie jest oprocentowanie to największa wada tego banku. Nie wiemy tak do końca jakie będą odsetki. Dokumenty jakie należy przygotować muszą być bardzo dokładne. Potrzebne jest zaświadczenie o dochodach. Bez niego nie ma szansy, aby bank pozytywnie rozpatrzył nasz wniosek o udzielenie kredytu. Jak widać tych wad jakie mają oferty kredytu Eurobanku jest nie wiele. Większość klientów bardzo sobie chwali usługi i deklaruje się, że w razie potrzeby ponownie skorzysta z oferty tego kredytodawcy. Taka opinia klientów dobrze świadczy o banku i daje mu wysoką pozycję na rynku.

Nie możesz dodać komentarza.